Kulak Uyuzu Tecrübesi Olan Var Mı?

KediliBaba

Merhaba
Arkadaşlar kedilerde kulak uyuzu\kulak akarı ile alakalı bir tecrübesi olan varmı?

8 CEVAP

posrow

Hocam ben şahsen yaşamadım ama kedilerde kulak uyuzu yazısını inceleyebilirsin, yardımı dokunabilir. Suya çok temas kulak uyuzuna zemin hazırlayabilir deniliyor. Kulak temizliği için gliserin ve antibiyotik kullanabilirsiniz. En doğru yönlendirmeyi veterineriniz yapacaktır, danışmanızda fayda var.

gunosari

Oridermyl adlı ilacı 15 gün kullandık sabah akşam bizim miniklere içinde 21 gün kullanılması gerektiği yazıyor.Kulak uyuzuna birebir bir ilaç.Bizimkiler de çok kaşıyorlardı geçti 1 aydır sıkıntı yok gibi.Geçmiş olsun.Geçer inşallah sizinki de.

KediliBaba

güncel

KediliBaba

Okumadığım yazı yokki oriderm diye bir kren var ufacık bir şey 87 tl ye vetten aldım malesef başka yerde yok uzun süre yetmicek ama yapacak bir şey yok.

KediliBaba

teşekkür ederim tecrübeler değerlidir.

KediliBaba

ben aynı zamanda stronghold kullandım ki garanti olsun.

KediliBaba

valla geçti çok mutluyum :)

aleyn

geçmiş olsun strongholdla mı geçirdiniz, aklımda olsun gerekirse diye soruyorum.