Storonghold Hakkında

KediliBaba

1.Storonghold alıp kendi kullanan varmı?
2.Vet ecza depoları dışında temin edebilirmiyim?

6 CEVAP

KediliBaba

güncel

KediliBaba

malesef vetecza depolarından başka yerde yok sadece veterinerler alabiliyor yani dolayısı ile tek adres vet. malesef fiyatlar uça dursun iş böyle.

KediliBaba

İşin kötü tarafı veterinerlerin çoğundada yok ama çok kapsamlı güzel bir ürün.

KediliBaba

Bu gün veterinerden elden 60 tl ye aldım uyguladım .

KediliBaba

Bundan sonra iç dış parazit damlası için sadece bunu kullanıcam çünkü etki alanı diğer parazit ilaçlarından geniş.Vetler sağolsun en ucuz damlayı alıp en pahalı şekliyle bize satmayı marifet biliyorlar.

KediliBaba

Pireler - yetişkin, yavru ve yumurta formları
Kalp Kurdu
Bağırsak Kurtları
Kulak miteları(kulak uyuzu)
Bitler

not böyle tek traflı oldfuğu halde yazma sebebim belki benim gibi bir araştırma içine giren kişilere azda olsa bu bilgilerin yardımcı olma ihtimali.