Hamile Kedilerde Kullanılır Mı?

KediliBaba

Hamile kedeilerde parazit ilacı kullanılabilirmi(iç-dış)?

5 CEVAP

kedilimadam

Hamile kedilere iç-dış parazit uygulaması yapılmaz.Doğumdan 2 hafta sonra iç parazit uygulanabilir.Dış parazit ise ancak bebekler sütten kesildikten sonra uygulanır.

Minikbella

Tabiki de kullanabilirsiniz her zaman zutin etmek zorunda bunlar zaten kediniz hamile olsa bile

KediliBaba

Ben veterinere sordum hamileliğin 45. gününden sonra dedi bir grupta sordum olmaz denildi açıkcası kafam karıştı ...

KediliBaba

peki teşekkürler kedili madam vet fakültesini bitirip bunu bilmiyen veterinerdemi varmış dedim gerçekten!

KediliBaba

Farklı bir veterinerede sordum oda kullanılır dedi demekki bu husus net değil.