Kedim Çok Haraketli Normal Mi?

herautte

Merhabalar,
Kedimi cumartesi akşamı sahiplendim, ilk defa olduğu için ne yapacağımı tam bilemiyorum ve biraz da heycanlıyım açıkcası. Anne ve babası da british shorthair, ve bir çok yerde özelliklerinde sakin oldukları yazıyor, ilk gün çok hareketli değildi. Ama ikinci gün baya baya heryere tırmanmaya başladı, normaldir diye düşünüyorum yavru olduğu için. Aranızda british shorthair bakan varsa önerilerinizi bekliyorum, çooook teşekkürler :)

15 CEVAP

Damlamiaaaa

Yavrular genelde haraketli olur cinsi ne olursa olsun :d çok tatlı bu arada maşallah: )

herautte

Çok teşekkür ederiiiiz :) biraz heyecanlıyım ondan herşeye takıyorum sanırım şuan :)

Minikbella

Onların hareketli ve enerjik olmaları sağlıklı ve yerinde mutlu olduklarını gösterir umarım pisinizle omur boyu mutlu olursunuz :)

Keremdogar

Benimde Britishim var çok oyuncu kedilerdir

Keremdogar

Benimde Britishim var çok oyuncu kedilerdir

Tikih

Normal hareketli olması sağlıklı olduğunu gösteriyor. Çok tatlı cidden .

Oykukedisi

Hareketli değil hareketsiz olursa bir sorun vardır

zhrsntrkl

Merhabalar,şimdilik bebiş olduğu için gayet normal büyüyünce hareketliliği durmaya başlıyor zaten,ayrıca maşallah çok ponçik bebişiniz..

tuandil

Bence de gayet normal sonuçta yavru bir bebiş oyun istiyordur hep. En tatlı halleri oynarken uyuyakalırdı benim bebeğim de :’) bir de insan gibi düşünün bizim nasıl karakterlerimiz farklıysa onlar da öyle. Irkının genel özelliklerini taşısa bile kendi karakterini gösterecek size. Beraber uzun ömürleriniz olsun :)

Darwincan

Valla biz de arkadaşımızın aynı cins kedisi çok sakin diye bu cinsi tercih ettik ama fırlama çıktı:))) 7 aylık oldu hala hareketli, oyuncu, birazcık da çirkef:)) Sanırım kedilerin karakterleri belirliyor durumu. Görünen size de öylesi denk gelmiş. Mutlu, sağlıklı olsun da yaramaz olsunlar ne yapalïm? Kolaylıklar kedili hayatınızda...

herautte

Çok teşekkürler arkadaşlar :)

herautte

Mutlu olmasına çok sevindim o zaman çok teşekkür ederim hepimiz mutlu olalım :)

Minikbella

Evet kesinlikle :D bu çok güzel birşey çünkü kedi beslenmenin verdiği duyguları herkese tavsiye ederim :)

herautte

Çok teşekkür ederim gerçekten çok özel bi duygu aklım hep onda :)

herautte

Bizimkide biraz çifkef sanırım :) oyun isterken tırnak ve diş gösteriyor annesine :))) açıkcası tehlikeli şeyler yapınca bişey olur diye korkuyorum, dün akşam kanepenin altında boşluk bulup içine girmeyi öğrendi, bu tarz şeylerde biraz telaşlanıyorum elbet alışacağım miniğime :) çok teşekkür ederiz :)