Köpeklere Nasıl Bakılır

Kaplankedi

Komşularımız yeni süs köpeği almış ama nasıl bakıcaklarını bilmiyorlar.ne yediriceklerını nasıl egzersiz yaptırıcaklarını bildiğiniz ne varsa lütfen yazın.küçük bir bilgi bile çok faydalı

3 CEVAP

Veranifer

Kesinlikle kopek mamasi alsinlar ev yemekleri artiklari veriyim yer dusuncesi yanlis guzel markalardan nd acana oneririm buyuk bie olasilik yavrudur kopegimiz ondan dolayi eve geldiginde direkt tum evi kopege acmak yerine kisitlayarak baslamanizi oneririm egzersiz turden ture degisen bir sey ama gunde en az iki kere cikip yurutmeniz saglikli olucaktir kopegin enerjisine goee sureyi arttirabilirsiniz ve yavrumuzun disleri kasinacagi icin surekli bir seyleri isirmaya kemirmeye calisacak kucuk peluslar olsun oyuncaklar olsun almaniz ve ev esyalarina yonelmesini engellemeniz lazim bir de egitim cok onemli cok yumusak olmamalilar ancak onun bir yavru oldugunu da unutmayip asiri tepkiler verilmemeli egitimde odul esasli davranilmalidir ceza degil onerilerim sabirli olmalari kopek bakimi hele yavruyken cok zor ama sabirla yaklasirlarsa her sey cozulir

Kaplankedi

Teşekkür ederim

köpek maması ve düzenli gezdirme şart ilgili de davranmalıdırlar