Kuru Mama Markaları, Tavsiyeleri.

senpaitej

Kuru mama olarak goody marka kullanıyorum. Sizce iyi midir kötü müdür? Devam edeyim mi bırakayım mı? Ve öneriniz varsa şunu al bunu al diye ucuz ve kaliteli bi mama isteyebilirim sizden

10 CEVAP

felishuman

Goody iyi bir mama değil biran önce bırakmalısınız. Evcil hayvanınız kedi mi köpek mi? Kedi mamaları hakkında bilgim var sadece ona göre cevaplayabilirim

felishuman

Uygun fiyatlı olarak Matisse ve Golosi benim içeriğini beğendiklerim. Daha da aşağısını almanızı tavsiye etmem çünkü gelecekte çıkacak sağlık sorunlarından dolayı veterinere kat kat fazlasını ödersiniz

felishuman

Matisse Bonacibo’dan daha iyi. Matisse’nin içinde %36 tavuk eti %6 balık eti var fakat Bonaciboda tavuk proteini ve balık unu var bu da şu demek oluyor hayvanın direkt eti değil de gagası, sakatatı vs kullanılmış. Bu da iyi bir şey değil

AyseBerraAydin

ND de aslinda 10 kg alinirsa hic de pahaliya gelmiyor 10kg 277 tl oluyor taksit secenekleri falan oluyor bazi sitelerde. ve Goody i hemen birakin derim

senpaitej

İnternette de biraz araştırdım veterinere danışıp bonacibo veya matisse kullanmayı düşünüyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim :')

senpaitej

Kedi besliyorum

zhrsntrkl

Merhabalar,pahalı olsa da fiyatını sonuna kadar hak eden vazgeçilmez bir marka biliyorum o da N&D..

senpaitej

Tavsiyeler için teşekkürler çok yardımcı oldunuz :')

Muzeyyennb

Orijen,acana,nd gibi markalari oneririm. Kesinlikle market mamasi almayin :)

Terranova

Ucuz ve kaliteli bir mama yok maalesef. Nispeten uygun fiyatlı, orta kalite diyebileceğimiz mamalar; Profine, Brit Care, Matisse