4 Gündür Açık Olan Yaş Mama Verdim

pasaemine

Arkadaşlar Paşam 4 aylık erkek. her kedi gibi yaş mamayı çok seviyor marketten felix konserve mama aldım. Ben ne kadar süre saklanmalı bilmiyorum normalde oda sıcaklığında duruyordu daha sonra buzdolabına koydum mamayı sorun olmaz diye verdim bi sıkıntı olur mu

6 CEVAP

aleyn

bu yaz sıcaklarında bi yaş mama en fazla 2 gun o da kullanılmayan kısmı buzdolabında saklanarak verilmeli, aksi halde zehirlenebilirler.

Gul36

Bir de keşke market maması değil de daha iyi ve sağlıklı yaş mamalar alsanız.

Gul36

Naturea, Gimcat, Schesir gibi. :)

tuandil

Buzdolabına koyup 2 günde tükettirseniz sanki daha sağlıklı olur gibi. Havalar çok sıcak dışarda kesinlikle bozulur.

Veranifer

Hepsini ayni anda veremiyeceksiniz buzdolabi posetine koyuo buzlukta saklayabilirsiniz ama yas mamalar acildiktan sknra 2 gun icinde tuketilirse daha sagliklidir

pasaemine

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler