Lütfen Acil Ya :(

Minikbella

Arkadaşlar sabahtan beri bekliyorum bu ikinci sorusum lütfen cvp verin artik ben elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum sizlere her neyse

Arkadaşlar kedi sahiplenecegim çok yakin bir zamanda ama cinsiyeti ne olmalı tam olarak karar veremedim her iki cinsiyetin de artı ve eksi yönleri var sizce hangisini tercih etmeliyim

4 CEVAP

Veranifer

Erkek kediler daha sakin ve uysal oluyorlar genelde ama eger kisirlastirmayacaksiniz erkek kediler kizginlik doneminde gercekten zor oluyor hem kisirlastirma erkek kedilerde daha kolay oluyor disi kedilerde kisirlastirma daha kompleks ve disi kediyi kisirlastirmadiniz diyelim hamile kalmasi dogumu gercekten zor oluyor benim tavsiyem disi ama karakteristik olarak degisiyor erkek hircin bir kedi de olabilir karakterine bagli

Veranifer

Benim tavsiyem erkek pardon

Gul36

Genel görüş erkeklerin daha sakin ve sevecen olduğu yönünde olabilir ama bu bence kedinin karakteriyle alakalı bir şey. Diğer her konuda olduğu gibi. Eğer gidip kendiniz sececekseniz zaten o anda cinsiyetini düşünmezsiniz sanırım, o size kendini seçtirir. Benim kedim dişi ve aşırı sevecen bir kedi olmamasına rağmen onu başka bir kediye değişmem. İlla ki seviliyor hangi cinsiyet olursa olsun. :) Bu arada dişi de olsa erkek de olsa kızgınlık dönemi zor geçiyor, bu yüzden her iki cinsiyetin de kısırlaştırılması sağlıkları açısından en iyisi olur.

Cathorn

benim kedim erkek
kesinlikle dişi al.
ama belkide bize böyle delisi denk gelmiştir bilemiyorum