Bu Siteden Kedi Almak İstiyorum Ama Yaşadığım Şehirde Yok Başka Şehirden Alsam Bana Nasıl Ulaşacak

Ireemyldrrm

Kedi sahiplenmek istiyorum ama yaşadığım şehirde yok ve bu siteden bir kaç kedi buldım ama o şehirlere gidip alma imkanım yok bana nasıl ulaşabilir acaba

5 CEVAP

Başka kedi sahiplendirme sitelerine bakın mutlaka sizin yaşadığınız şehirde de vardır. Örneğin sahibinden.com, petarkadas.com, evcilkedim.com, kedisahiplendirme.com. Eğer hiç yoksa belki sahiplendiren kişi size getirir veya sokaktan bir kedi sahiplenebilirsiniz. Ben sokaktan sahiplenmeyi tercih ediyorum çünkü onların başına herşey gelebilir ama sahiplendiren kişi zaten o kediyi sahip bulamadım diye sokağa atmaz sahip bulur veya bakar. İlla ki sokağınızda bir kedi bulursunuz. Hangi şehirde yaşıyorsunuz?? Belki size yardımcı olabilirim

Scot

05541918884 cankiri merkezde bulunuyormus 3 aylik civari yavru kedi.bi arayip gorusun isterseniz

Scot

Resmide var aslinda ama nasil size aticagimi bilmiyorum bu sitede

Ireemyldrrm

Çankırı'da yaşiyorum dediğiniz sitelere de baktım ama maalesef bulamadım dışardan bulacağım artık

AyseBerraAydin

Barınaktan alın