Ultrason Fiyatı

dksahmat

arkadaşlar istanbulda ultrason fiyatlarını bilen var mı köpek için bikaç yere sordum hepsi birbirinden farklı fiyat söyledi ve hepside uçuk rakamlar uyguna yapan yer biliyormusunuz suan en uygun avcılar vet fakültesinden aldım fiyat oda ultrason 160 muayene 50 toplam 210 gibi bi fiyat söylediler bunun altında daha uyguna bildiyiniz yer var mı

5 CEVAP

dksahmat

aradım konustum 150 tl miş toplam çok işime yaradı bu bilgi çok tesekkürler

dilaraaxing

Beylikdüzü'nde gittiğim bir veteriner kliniği ultrason için yanılmıyorsam 110-120 civarında bir şey alıyordu ve bu tip işlemler yapıldığında ekstra muayene ücreti alınmıyor. Dilerseniz özelden numarasını sizinle paylaşayım, arayarak daha ayrıntılı bilgi alın.

dilaraaxing

http://www.petmania.com.tr/
Özelden yazamadım, şöyle linkini bırakayım umarım işinizi görür.

dksahmat

tesekkürler şimdi bakıp inceliyicem

dilaraaxing

İşinize yaramasına çok sevindim. :)