Veteriner

Kedimekim

Batman ve Siirt de evcil hayvan veterineri olup olmadığını bilen var mı ?

4 CEVAP

cik

Bahsettiğim veterinere gidip kendisi ile görüştüm, ne için geleceğini sordu ben de bilmediğimi ve kedi olduğunu belirttim. Gelsin dedi bakıyormuş kedilere de.

beautifulcat

şöyle bir linkten adresleri ve telefonlarını içeren siirt veteriner klinikleri buldum;https://veteriner.co/siirt-veteriner-klinikleri.html

cik

Batman için: Evcil hayvan veterineri olduğunu sanmıyorum; ancak Koçerler Kahvesinin yanında bir veteriner var sanırım, dilerseniz ve eğer Batman'daysanız oraya bakabilirsiniz. Siirt için hiçbir bilgim yok, ancak Batman için ayrıca bir bilgi edinirsem buradan tekrar yazarım.

Kedimekim

Yazarsanız çok iyi olur. Teşekkürler cevabınız için