3 Aylik Kedim Balkondan Dustu Bacaklari Tutmuyor!

kedisvr

Mustakil evimizin yukari balkonundan asagi balkona yani fayans zemine dustu (yaklasik 7 metre) Kanamasi yok sadece bacaklari tutmuyor, surunerek hareket edebiliyor.. elime aldigimda aci aci bagiriyor onun disinda sessizce uyuyor.. ben dusmenin etkisiyle bacaklari yipranmistir bi muddet yuruyemez sonra duzelir diye dusunuyorum. Kedi biseyler yiyor ama eski istahi yok tabi.sizce ne yapmaliyim yardimci olabilirmisiniz .tesekkurler

15 CEVAP

Gul36

Her ihtimale karşı veterinere gitmelisiniz. Yedi metre ve fayans zemin diyorsunuz. Ayrıca daha bebekmiş. Varsayımlarla hareket etmek hiç doğru değil.

ursaminor

3 aylık insan bebeğiniz bir yerden düşse ve ayaklarını oynatamasa gelip burada başlık mı açarsınız yoksa doktora mı götürürsünüz? Yapmayın etmeyin, o da bir can. Üstelik bütün dünyası, hayatı, kalbi, aklı, ruhu her şeyi sizden ibaret olan bir can. Başkasının kedisine bir şey olmamış olması, burada yazılanlarla içinizin rahatlamış olması bir anlam ifade etmez. Aklıselim davranıp en kısa sürede veterinere gidersiniz umarım... Ve umarım bir şeyi yoktur bebeğin... Yine de temkinli olmak en iyisi ve doğrusu...

Sutunannesi

Kedinizin ayakları kırılmış olabilir düşme etkisiyle felç olabilir yani bir sürü şey olabilir üstelik elinize aldığınızda acı acı bağırıyorsa hemen veterinere gitmeli ve ayaklarını film çektirmelisiniz. Düzelir diye beklemek saçma bu durumda çok yanlış

cik

Umarım gerçekten düşündüğünüz gibi kedinizin hiçbir şeyi yoktur; ancak burada düşünmek yetmez! LÜTFEN o can için bir veterinere gidin. Hem de işiniz, gücünüz ne varsa bunları bir kenara bırakarak, en kısa sürede gidin; yani işiniz gücünüz bu olmalı. Sonuçta kedinin yaşadıkları size bakıyor ve bu minik dostunuz için son derece düşünceli olmalısınız. Hiçbir sıkıntısının olmamasını diliyorum.

AyseBerraAydin

Veterinere gidin birşey olmuş olabilir acı acı bağırması iyiye alamet değil siz de biliyorsunuz

Scot

Şoka girdigi icin surunuyor.bizim bi tanidigimizin kediside 2.kattan dustu hic bir seyi yokmus surunuyormus sadece oda korkmus yuruyemiyecek diye veterinere goturmus.şoka girdigi icin demis duzelir merak etmeyin

kedisvr

Cok tesekkur ederim sagolun insallah birseyi yokturda duzelir

herautte

Çok geçmiş olsun umarım hemencik iyileşir :(

Scot

Sakin davranin siz panik yapmayin.yinede bi veterinere goturebilirsiniz.kendisi bi muddet sokta olur korkar ama siz guven verin duzelir ins.gecmis olsun

kedisvr

Sagolun insallah

kedisvr

Sagolun insallah

herautte

Çok geçmiş olsun umarım hemencik iyileşir :(

sbguntekin

Veterinere gitmeden nasıl içiniz rahat oluyo hayvanın bacakları tutmuyo ben hemen götürürdüm acıkcası uyuyamazdım da.

kedisvr

Herkese tesekkur ederim veterinerinere gittim

kedisvr

Veteriner agri kesici yapt. Aksama kadar ayaklanmazsa rontgen cektirmelisiniz dedi. Aksam kedi ayaklandi.. ama hala normal yuruyemiyo tabi. Tekrar veterinere soracagim. Eger kirik varsa ameliyat gerekliymis, durumumuz olmadigi icin belediyeye basvuracagim