Ankarada Kedimi 15Günlük Emanet Edebileceğim Bi Yer Arıyorum

edy

tavsiye verebilecek var mı

3 CEVAP

edy

lütfen tavsiye vermeyip gereksiz yorum yapıp kendi egosunu tatmin edenler yazmasın kimse size kaç gün kalabilir diye sormadı

aleyn

armut.com a bakın evini pansiyon olarak hayvanlara açan hayvanseverler var yorumlara göre krar verebilirsiniz.

Minikbella

Kedinizi zaten en fazla bir hafta yanlız birakabiliyorken siz nasıl olur da iki haftadan bahsedersiniz? Hayvanın psikolojisini düşünün ve bur daha karar verin bence