Kedim Yalnız Sıkılır Mı?

herautte

Çok fazla soru soruyorum 2 gündür ama gerçekten tecrübesiz bir anneyim, internetten okuduklarım pek içimi rahatlatmıyor. Eşimde bende çalışıyoruz sabah 9 akşam 7 arası evde yalnız kalıyor bebeğim eve gidince tüm vaktimizi nerdeyse onunla harcıyoruz, haftanın 1 2 günü annem akşamları yemeğe çağırıyor ama artık gitmeye korkuyorum, çünkü onu yalnız bıraktığım için vicdanım hiç rahat değil :( ve 2 aylık olduğu için kendimi çok kötü hissediyorum hiç aklımdan çıkmıyor, sizce psikolojisi bozulur mu yada bize küser mi yalnız kaldığı için. Kendimi tamamen eve bağlı hissediyorum artık yardımcı olacak pati kardeşlere teşekkürler..

10 CEVAP

Henüz bebiş olduğu için fazla ilgi gösterip sevmenizi tabiki ister ama kediler yalnızlıktan hoşlanırlar.

Başlık

pasaemine

Kediler evde yalnız sıkılmaması için oyuncaklar var onlardan alabilirsiniz **********te satılıyor du
http://www.suzionline.com/kedi-bakimi/en-ucuz-kedi-oyuncaklari-kedi-malzemeleri/ buradaki linkten bakabilirsiniz

Keremdogar

Aksine kediler yalnızlıktan hoşlanırlar sakın kediyi yanınızda taşımayın evine adaptasyonu geriler

Scot

Bisey olmaz sikinti yapmayin tabiki size alisip guvendiyse.yoksa soguya bilir.

Scot

Kedisini yeni aldigi ve alistirma sureci oldugu icin 1hafta izin alan bir bayan vardi.imkaniniz varsa 1 hafta izin alin.alistiktan sonra hic bir sikinti olmaz.kendinize alisip guvense.yinede cok fazla sorun okmaz yani durabilir evde

Aksine hoşuna da gideceğini düşünüyorum

herautte

İçimdeki huzursuzluğu atmakta zorlanacak gibiyim alışana kadar, vicdanım rahat olmalımı dışardayken bilemiyorum :/ Çok teşekkür ederim cevap için...

herautte

Tamamen alıştığını sanmıyorum çünkü cumartesi akşam dahil oldu ailemize ama peşimizde koşturup duruyor :)

herautte

Çok teşekkür ederim arkadaşlar birazda olsa rahatladım :)

herautte

Dün akşam 8 buçukta gittim eve yatağına işemişti, yalnız kaldığı için mi yaptı sizce :(((