Sokaktaki Kediler İçin Kedi Maması ????

Merhaba sokakta yaklaşık 7 kedi besliyorum. Sokaktaki kediler için Kedi Maması önerir misiniz?

23 CEVAP

sbguntekin

tredline :)

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Şimdi bir anket yapacağım siz hangisini en çok oy verirseniz onu alacağım.

Keremdogar

Sokak kedileri için Goody’i önerebilirim diğer mamalardan daha Uygun’a temin edebilirsin

Bizim evde goody vardı koydum hiçbiri yemedi

Prochoice bonacibo mito micho mamalarından alabilirsiniz fiyatları uygundur*

Arkadaşlar Sizin dediklerinizden yola çıkarak az önce Bonacibo siparişi verdim. İnşallah en kısa sürede bize ulaşır çünkü mamamız bitmek üzere. Umarım bugün de birşeyle karınlarını doyururlar. Bana çok Yardımcı oldunuz:))

Aslikms

Catty tavuklu tavsiye ederim

BanuYuzgec

Rica ederim