Egzama Ve Mantaaarr

Dilarasha

1 senedir egzama ve mantar hastaligi ile ugrasiyoruz kullanmadigimiz ilac igne kalmadi. Belli bir sure etki ediyor sonra yine duruyor ve yerinde sayiyor. Mama değişimi de yaptik. Tahilli hicbir mama yedirmiyorum. Britcare tahilsiz somonlu yiyor hatta. Ne yapabilirim?

2 CEVAP

sbguntekin

Benim kedilerim de var oceral sprey ile yendik mama olarak profine veriyorum içinde ki içeriklerde mantarı kurutan etken maddeler var diye şükür 1 ay olmadan kurtulduk proplan var royal canin denedim bu süreçte mantarları sürekli azdı

Minikbella

Maalesef yapacağınız pek bisi olacağını sanmıyorum :( bu egzama büyük ihtimalle mevsimsel oluyor . ne yazık ki bu boyle olacak artik :(