Kedim Isırdı Tecrübe Edenler Yardım..

Herkese iyi günler dilerim,kedim balkonda sehpası devirdi ve korkuncada balkonda atlamaya kalktı, tuttuğum içinde elimden çok kötü bir şekilde ısırdı. Aşıları tam olmasına rağmen tedbir amaçlı acile gidip aşı yaptırdım ve daha 3 doz vurunacağım. Elim aşırı şiş bileğimi oynatamıyorum , enfeksiyon kapmış, doktor dün largopene başlattı günde 2 kere 1 g olmak üzere hala şiş devam ediyor. Bu iyileşme sürecinde normal mi acaba daha önce böyle derin bı ısırık tecrübesi yaşayanlar bana yol gösterebilir çok sevinirim. İlacın dozunu artırmalı mıyım yan etkisi olur mu acaba yoksa da sabır deyip dayanmalı mıyım.. Teşekkürler..

11 CEVAP

Minikbella

Ayy yerim ben onu :)

Minikbella

Benim kedim de dayim onu çok sıkıştırdığı için onu isirmisti onunda eli ayni szinki gibi sismisti . o da asi oldu ve sonra kendi kendine söndü eli kedime kizmisti ama suç ondaydi :D her neyse size tavsiyem sabredip bekleyin geçmiş olsun :)

sbguntekin

Kediniz nasıl suan geçer merak etmeyin

pasaemine

Benide ısırmıştı kedi bende 6 defa aşı olmuştum ilacın dozunu arttırmaya gerek yoktur bence bir sorun olmaz ayrıca beni ısıran kedi sokak kedisiydi

Merak etmeyin bir süre sonra geçer

betulyasar

Bir buçuk yıl önce komşumun kedisi oyun oynarken bi anda baş parmağımın kemik eklem yerini karşılıklı iki dişiyle tüm gücünü vererek ısırmıştı hala izi var küçük dişlerin parmağımın bi iç ve bi dış kemik tarafında davul gibi olmuştu bir hafta elim :D aşılarını falan yaptırmadıkları için hastaneye gitmiştim bende kuduz vurdular üç kez üçüncüden sonra hayvan hayatta olduğu için kestiler. Antibiyotik vermişti sanırım doktor bana da 1 hafta sonunda yavaş yavaş indi sizinkininde zamanla geçeceğini düşünüyorum

Oykukedisi

Bence çok normal benim kedimin de tüm açıları olmasına rağmen beni durduk yere tırmaladı ve elim yarıldı 2kere aşı yaptılar ama bu kedim değil eski kedim

Teşekkürler ederim cvplarınız için, kedim gayet normal hatta elim böyle diye üzülüyor, etrafımda sürekli

Teşekkür ederim içim birazda olsa rahatladı, umarım şişimde hafifler, elim iki kat oldu resmen : (

Teşekkür ederim

Bugün kesimin ısırması mı üzerinden 1 hafta geçti. Çok şükür şiş farkedilir derece indi,ağrı da dayanılanilir düzeye indi ama tam iyileşmeye daha var. Herkese ilgisinden ve cvplarından dolayı teşekkür ediyorum,iyi günler.