@@@Lütfen Cevap Verın 4 Kere Sordum@@@@

Mehmemeert

2 tane dişi pitbull albinom var 1 ay 3 günlük sütten tam kesilmedi annesi kaçıp gitti normal market sütü ile günde 4 ögün süt veriyorum ve 1 ölçek vitamin tozundan koyuyorum süte sizce nasıl beslemem nasıl extra bişey yapmam lazım mı

2 CEVAP

dollfacepersian

Normal market sütü vermeyi kesin lütfen, bunun yerine puppy milk alın. Anne sütü yerine gerçekten yetebilecek tek üründür ve içindeki vitaminler ile ekstra bir takviyeye gerek olmayacaktır diye düşünüyorum

Muzeyyennb

Hayır ayriyeten bir sey vermenize gerek yok süt tozuyla besleyin zaten eczanelerde vardir.Biraz daha buyuyunce yas mamadan verebilirsiniz