Böyle Bir Vicdansızlik Olamaz

Tikih

Arkadaşlar sokakta 3 tane yavru kedi besliyordum. Dün akşamdan beri kayıpları.şu an bir tanesinin cesedini buldum.feci bir şekilde ölmüş.diğer 2si kayıp.ölen kedi 1 aylık hamileydi.hemde 6 yavruya.bunu bir insan yapmış gibi.nasıl şikayet ederim görünce çok üzüldüm

13 CEVAP

muezzagumus

Allah dünyada da ahirette de cezalarını versin böyle vicdansızların. Hakikaten insan ismine layık değiller hayvanlardan da aşağı mertebedeler

Zynpkck

İnsanlarımıza neler oluyo Allahım minik bir candan bi insan ne ister ya Allah ıslah etsin hepsini :(

Cathorn

resimleri görünce tüylerim diken diken oldu...

zuhall

sohayko dernegi var. instagramdan onlarla iletisim kurarsaniz size yol gosterirler diye dusunuyorum.

zuhall

buaralar okadar cok boyle olaylar oluyor ki:( bunu yapan insan olamaz gercekten.

hangi sehirde hangi ilcedesiniz biraz bilgi verirseniz? suphelendiginiz birileri var mi boyle birsey yapabilecek?

dilaraaxing

Allah belalarını versin ya, sanki bu miniklerin onlara ne zararı var. Yaşam alanlarını işgal edip, onlar içi doğal ortam bırakmayan bizleriz, birde yetmiyor işkence ediyoruz... :'( Çok üzüldüm. Yapana daha çok beddua etmek istiyorum...

Keremdogar

Çok üzücü bir durum bir varlık bu kadar vicdansız olamaz

Bunu direkt büyük bir makama iletin ve resimleri gösterin ne kadar çok böyle haberler onlara sunulursa gerekli yasalar da getirilir diye düşünüyorum.

Veranifer

Gercekten bazen bizim neden su agzi dili olmayan masum canlardan kanunen ustun oldugumuzu anlayamiyorum birak insan haklarini herseyin basinda hayvan haklari gelmeli be yillardir cirpiniyoruz hayvana zarar veren cocuga kadina da verir diye kulaklarini tikiyorlar daha kac hayvanin kac cocugun kac kadinin kac masumun aci cekmesi ölmesi gerekiyor bu cezalarin caydirici olmasi icin allah yardimciniz olsun gonullu derneklere ulasilirsaniz belki yardimci olabilieler

Tikih

Arkadaşlar lütfen mesaj yazın.şuu an çok kötü durumdayim

Tikih

Birçok teşekkür ederim bilgileriniz için.bizim binada kredilerden nefret eden bir adam.var.geçensene bir kediniz daha böyle ölü bulundu.şu an ki endişem diğer 2 yavrunun kayıp olması.inşallah onları sağlam buluruz

Tikih

Çok özür dilerim.telaştan bazı yerleri yanlış yazdim

Keremdogar

Çok üzücü bir durum bir varlık bu kadar vicdansız olamaz