Kedimin Cinsi Ne

yukasi123

KEDIMIN CINSI NEDIR (kulakları biraz kısa)

35 CEVAP

septikbaykus

Ne iranı ya ? yok norveç somonu atmayın allah aşkına

dollfacepersian

@esma6363

Yolda giderken İran kedisi görmeniz %1 ihtimal ancak, çünkü sokakta atılma yada evden kaçma dışında görebileceğiniz bir ırk değil. Bir İran kedisi sahibi olarak da @v4pati nin yorumuna kesinlikle katılıyorum, uzun tüylü olması dışında İran kedisi ile hiçbir alakası yok kediciğin. Burun ve yüz yapısı Ankara kendilerini andırıyor,belki Ankara melezi olabilir ama tabi ki gen testi dışında kesin bir bilgiyi kimse veremez. Güzel bir kedicik tüyü kadar ömrü olsun inşallah:)

Cathorn

ankara kedisi kırması

septikbaykus

Melez bence. Ankara melezliği var

Ayse_naz_G

iran kedisinin yüzü diğerlerine göre daha basık olur :)

Sarecansu

norveç orman kedisinin Türkiyede olmadığını kabullenemedik milletçek bi türlü :))

Sarecansu

@ayse napayım ya uzun tüylü tekirlerin hepsine norveç orman kedisi diyorlar çok görüyorum sonra cinnet geçiriiyorum :D

FeyzaBeyza

Kedi cinsleri hakkında cok bilgim olmasada... Ankara kedisine benziyor. Sokaktan mı buldunuz?

Ayse_naz_G

sarecansu aynen sana katılıyorum bende görünce sinirleniyorum bence insanlar tekir kediyi zaten sokakta bulurlar ben en iyisi ırk olarak norveç orman kedisi yazayım diyor bu sayede insanlar aaa bu kedi cinsmiş hemen sahipleniyim diyor halbuki sahiplendiği kedi tekirmiş :d

Ayse_naz_G

sarecansu bencede tekir kediler daha bi cana yakın oluyor :)çok tatlılar

Scot

Bi an norveç orman kedisine benzettim ama onlar daha kabarık oluyordu heralde.güzel bir kedi ama :))

Cathorn

iran kedisiyle alakası yok

Ayse_naz_G

sarecansu hahahahhaha :d

Sarecansu

ayrıcada sokaktan sahiplendiyseniz ırkını bilmeniz mümkün değil melez oluyorlar haliyle ancak baskın olduğu tipten tahmin yürütülebiliyor buradaki gibi. velhasıl kelam ırkın gram önemi yok benim gözümde :)

Sarecansu

@ayse tekirlerin canına kurban nesi varmış bebiklerimin üretim kedilerin hiç birine değişmemmm :))