Acil Kardiyalog

deniz_berkan

Angel için İstanbul semt farketmez iyi bir kardiyalog gerekli bizimki yurt dışına çıkmış , kızım yoğun bakımda dün geceden beri ,tavsiyelerinizi lütfen bana ulaşırmısınız ? Teşekkürler.

22 CEVAP

deniz_berkan

Teşekkür ederim herkese :( @sutunannesi bir kaç kezde göz kayması oldu bu titremeyle beraber buyuzden üzerinde cok duruyorlar detaylı bir araştırma yapılacak kalbinde ve cigerlerinde sıkıntı cıkmadı beyin ve kulakj kaldı geriye :( mr için aneztesi verilecek buna vucudu hazır değil oyuzden suan beklemedeyiz mutlaka haber vereceğim .

gunosari

Çok geçmiş olsun . Allah yardımcınız olsun.Su gibi geçer inşallah.

dollfacepersian

Çok geçmiş olsun, lütfen ameliyat sonrası durumundan bizleri haberdar edin:(

deniz_berkan

Angel'ın durumu belli oldu... iç kulakta polip ( kitle-ur) var . yarın son kez mr çekilip ameliyata alınacak 15-20 gün kadar iyileşme sürecinde yatılı kalacak ... Dualarınızı eksik etmeyin daha çok küçük :( .....

deniz_berkan

@sutunannesi Çok teşekkür ederim bu güzel yazınız için , az önce gittim imzaları attım .. artık bekleme zamanı...

deniz_berkan

@gunosari çok teşekkür ederim inşallah ..

Elifmuzeyyen

Kediniz nasil oldu