Acil Kardiyalog

deniz_berkan

Angel için İstanbul semt farketmez iyi bir kardiyalog gerekli bizimki yurt dışına çıkmış , kızım yoğun bakımda dün geceden beri ,tavsiyelerinizi lütfen bana ulaşırmısınız ? Teşekkürler.

22 CEVAP

zuhall

Cok gecmis olsun:(

Ne oldu ki minige? En son kulak enfeksiyonu vardi demistiniz.

Direk kardiyolog bilmiyorum ama bogazici veteriner poliklinigi bashekimi iyi diye duymustum. bir de istanbul hayvan hastanesi var. Isterseniz arayip bu konuda deneyimli hekimleri var mi diye sorabilirsiniz belki yonlendirirler en kotu.

zuhall

cok uzuldum..

Gideceginiz yerin yogun bakim sartlarini iyi sorgulayin, 7/24 tecrubeli bir veteriner duruyor olsun.. Ozel veterinerlere nedense hic guvenemiyorum benim basima gelse naparim hic bilmiyorum:( Allah acil sifa versin minige size de kolaylik versin ins.

Sutunannesi

Öncelikle çok geçmiş olsun :( gerçekten okurken çok üzüldüm. Dulalarım minikle beraber umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur. Benimde kızım çok hızlı nefes alıyor yorulduğu zamanda ağzı açık şekilde alıyor. Devamlı röntgen vs çekiliyor fakat tedavi edecekler bir şeyin olmadığı söyleniyor o yüzden nefes konusunda duyduğunuz endişeyi çok iyi anlıyorum. Sorunun neyden kaynaklandığını öğrenirlerse lütfen bizimle paylaşın. İnşallah en kısa sürede mutlu evine döner

dollfacepersian

Çok çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. İnşallah önemli bir sayı yoktur, çabucak iyileşir Angel bebek ;(

muezzagumus

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin angelin son durumu nasıl acaba

Çok geçmiş olsun Rabbim şifalar versin miniği inşAllH

Veranifer

Cok gecmis olsun allah acil sifalar versin

gunosari

Çok geçmiş olsun nasıl oldu yavrucak

herautte

Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur :/

Sutunannesi

Sorunun ne olduğunun bulunmasına çok sevindim en azından nasıl tedavi edeceklerini biliyorlar artık ben Eminim ki Angel bu ameliyatı güçlükle yenecek ve eski sağlığına evine sizlere dönecek. Tüm dualarım onunla ve dua bekleyen tüm canlarla. O küçücük bedeni Eminim ki bizim sandığımızdan çok çok güçlüdür. Son durumlardan bizi de haberdar edin. Allah size sabır versin bu süre içerisinde. Lütfen olumlu düşünmeye çalışın her ne kadar zor olsa da

deniz_berkan

*GÜNCEL

deniz_berkan

hala bir sonuç çıkmadı , kalp kaslarına cigerlerine bagırsaklarına kadar bakılıyor suanda .. aniden gelen bir köpek gibi agız acık nefes alış verişiyle başladı titreme geldi göz kayması meydana geldi... kalpte sıkıntı olabileceği söyleniyor yüksek hızda atıyor oksijene baglandı :( hemen telefon acıyorum teşekkür ederim

deniz_berkan

zaten bu yuzden güvenip emanet edemiyorum geceleri hiçbişey bilmeyen insanları koyuyorlar nöbete , şuan kaldığı yer cok iyi ama birde doktor izinde olmasaydı :( amin arkadaslar cok sagolun dua edin onun için yeter bana :(

deniz_berkan

teşekkür ederim arkadaslar , yoğun bakımda hala ....

deniz_berkan

Dün yoğunbakımdan çıktı, kendne geldiğinde toparlandığında mr röntgen çekilecek şuan durumu iyi ama kalıcı bir hastalığı olup olmadığı henüz belli değil ... :(