Mama Önerisinde Bulunurmusunuz ?

Balimbesiktas

Merhaba, 2 kedim var ve kısırlaştırıldılar.
n&d kuzulu ve yaban mersinli mamayı yiyorlar, ancak bir kedim kanlı kaka yapıyor zaman zaman, mamadan kaynaklı olduğunu söylüyor veteriner..
Kısırlaştırıldıkları için tavuklu az tahıllı kısırlaştırılmış mama aldım denemek için , bu kez zayıfladılar ve tüyleri çok fazla dökülmeye başladı...

N&D devam etmek istiyorum ama hangisini almalıyım bilmiyorum, kullandığınız içerik olarak kaliteli farklı mamaları da önerirseniz incelemek isterim.

17 CEVAP

sbguntekin

profine öneririm

seMia

benim 3 kedim var. uzun sure felicia kullandik cok seviyorlardi. en kucuk kedim rahatsizlandi kilo problemi icin acana mamaya gectik farmina vetlife ile karisik veriyorum. cok sevdiklerini soyleyemem ama cok fark etti. asla tuy dukmuyorlar cok sasirdim. ve bir tanesi kanli kaka yapiyordu zorlamadan dolayi kabizlik oluyordu arada. o problem de bitti. kilolu olan zayifliyor digerleri ayni kilosunda ideal. tek sorunum keyifle yememeleri mecburiyetten yiyorlar. tavsiyeniz varsa sevinirim.