Mama Önerisinde Bulunurmusunuz ?

Balimbesiktas

Merhaba, 2 kedim var ve kısırlaştırıldılar.
n&d kuzulu ve yaban mersinli mamayı yiyorlar, ancak bir kedim kanlı kaka yapıyor zaman zaman, mamadan kaynaklı olduğunu söylüyor veteriner..
Kısırlaştırıldıkları için tavuklu az tahıllı kısırlaştırılmış mama aldım denemek için , bu kez zayıfladılar ve tüyleri çok fazla dökülmeye başladı...

N&D devam etmek istiyorum ama hangisini almalıyım bilmiyorum, kullandığınız içerik olarak kaliteli farklı mamaları da önerirseniz incelemek isterim.

17 CEVAP

Balimbesiktas

proplan gerçekten n&d kadar iyi bir içeriğe sahip mi dersiniz.

Erlsri

Ben yavru kedime kullanıyorum .Gerçekten memnunum kaldık ve bir sorun yaşamadık.

Keremdogar

Ben de n&d kullanıyorum çok memnunum ama sizde mama sıkıntı oluşturduysa royal canin’i tavsiye edebilirim

Gul36

N&D 'nin kinoalı serisinde bazı hastalıklara özel mamalar bulunuyor, bir bakın isterseniz.

Ben size advance ve proplan mamayı öneriyorum üst düzey olarak

Gul36

@balimbesiktas , Son sorunuza cevaben, hayır değil. =)

Muzeyyennb

Proplan onermem kötü bir mama. Marka diye almayin cunku içeriği kötü. Nd kullanin yine ama farklı bir serisini deneyin.. Eger yine devam ederse acana ve orijen deneyin derim

Balimbesiktas

teşekkür ederim cevabınız için :) n&d devam edecek gibiyim. sanabella'yı kullanıyorduk n&d'ye geçtik şimdi degiştirmek istemiyorum ama balıklı secenegi kalıyo bana... yerlermi yada farklı bir sorun yaşar mıyım diye tereddütlüyüm

Balimbesiktas

@erlsri balıklı olanı mı kullanıyorsunuz

Erlsri

Bildiğim kadarıyla proplan yavru kedi mamasının sadece tavuklusu var. Biz onu alıyoruz.

Balimbesiktas

n&d tahılsız balıklı aldım, ama içerik olarak sadece balıkmışcasına kokuyo... :) tüylerine,sağlıgına iyi gelsinde koksada olur dedik. kaliteli bir mama olduğu kokusundan bile belli içimiz rahat enazından. kanlı kakayıda görmüyorum şimdilik,sanırım kuzulu mamadan kaynaklanıyordu.

Balimbesiktas

tahılsız balıklı portakallı olanı alıyorum yine ozaman n&d'Den vazgeçemedik..

Balimbesiktas

iyi içerikli mamalar çoook pahalı... malesef sokakta çok fazla kedi baktıgım ve herbirine evden yemek yetiştiremediğim için en iyi içerikli ve fiyat kıyası yaparak 15 kilo mama aldım,sadece doysunlar diye. şimdi evdeki kediler için 3-4 katı fiyata baska mama almak rahatsız edici... ama malesef şartlar ...

Keremdogar

Balıklı mamalarda dışkı kokusu daha fazla oluyor

Hills iyi bi marka