Kedim Açık Cam Balkon Kapısına Gidiyor!!!

herautte

Merhaba arkadaşlar, kedimi yeni sahiplendiğimi söylemiştim daha bir hafta olmadı bile evimize geleli. Daha 2 aylık balkon kapısını yada pencereyi açınca çıkmak istiyor fakat evim yüksek giriş olduğu için çok korkuyorum 2 metre mesafe var yerle arasındaki yükseklik. açar açmaz orayı merak ediyor, yanımdayken 2 dakika koklamasına müsade ettim ama korkuyorum çünkü düşebileceği yada atlayabileceği yerler çok. napmamı önerirsiniz :(

7 CEVAP

dollfacepersian

Cama metal sineklik, balkona ağ taktırmanizi öneririm, burada özellikle yaz aylarında en çok açılan sorular arasında yer alıyor kedim düştü soruları, kediler düşebilir ve ciddi şekilde yaralanıp ölebiliyorlar lütfen önlemizi alın bir şey olmadan

herautte

Evet gerçekten kullanışlı görünüyor ama balkonu yukarıdan aşağı bununla kapatmam çok zor çünkü ön tarafında çamaşır askılığım var, en olmadı balkon kapısınada metal sineklik yaptıracağım. çok teşekkür ederim cevabınız içinnn :)

Keremdogar

Bende camların etrafına kedi kovucu sıkıyorum artık oralara yaklaşmıyor tabi bu yöntem ne kadar güvenilir olur bilmiyorum

Sineklik önerisine katılıyorum ama imkan yoksa cam açarken kapıyı kapatmanızı öneririm nolur ne olmaz. Çok tatlı kedinizz

herautte

Zaten şuan sineklik yaptırabileceğim yerler bakıyorum, öneriniz metal sineklik midir? Çok teşekkür ederimmm

dollfacepersian

Bizde şuan metal değil ama tül gibi de olmayan bir sineklik var balkon kapısında ve camlarda. 2,5 yıldır sorunsuz kullanıyorduk ama son zamanlarda oğlum yırtmayı başarmış. O yüzden metal sineklik en iyisi diye düşünüyorum sağlamlık açısından.

Balkon ağı olarak ben kendim için araştırmalarim sonucu en çok bunu uygun buldum, çok iyi yorumlar yapılmış hakkında https://www.*******.com.tr/cat-safety-net-bite-resistant-wire-reinforced-55021

herautte

çok teşekkür ederim herkese, karar verdim metal sineklik yaptıracağım en temizi :)