Kedim İshal Mi?

shorlock

SABAH KALKDIĞIMDA YERDE SIVIMSIKATIMSI ŞEYLER BULDUM , KAKASI VEYA KUSMUK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM .HİÇ İSHAL OLMADIĞI İÇİN PEK BİLGİM YOK. YAPTIĞI YER DOLABIN YANI OLDUĞUNDAN DOLABADA SIÇRAMIŞ .YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

9 CEVAP

Balimbesiktas

sanırım kusmuş kediniz

Kusmuş kediniz

Multi vitamin macunu, bağırsak düzenleyici macun ya da malt kullanabilirsiniz. Geçer insallah

Sutunannesi

Dışkı ve kusmuk kokusu çok farklı olur keşke ne olduğunu anlamak için başta koklasaydınız

Benim kedi de olmuştu. Kusmuk yapmış. Midesini bozacak bişey yemiştir ya da üşütmüştür. Mesela banyo yaparken üşümüş olabilir. Kendi kendine geçti bizimkinin.

esma6363

Ishale benziyo

Eğer devam ederse ve sivilasirsa biraz pirinç ve patates haşlayıp haftada 2 kez verebilirsiniz

Tikih

Kusmukta olabilir ishalde en iyisi vete götürün

Scot

Kokusu bariz belli olur ishalin temizlerken anlamadinizmi