Kedim Kustu

Bilgeylmz

Merhaba kedim kızginlik donemimde ve ben onu severken bir anda kustu. Asit gibiydi sarı renkte ama yediklerini kusmadı. Sadece sarı bir şey kustu. Ne oldugunu anlayamadım. 1 ila 2 hafta önce yediklerini kusmuştu dedik herhalde kıllarını kustu. İştahı yerinde sabah yaş mama yemişti ama onu kusmaması ilginç saat 9 civarı yaş mamasından ve kuru mamasından yedi.

1 CEVAP

Benim kedim de 3 gece üst üste sap sarı köpüklü bir su kustu. Veterinere götürecekken bir anda kusmasi durdu. Multi vitamin macunu ve malta başladıktan sonra hepsi geçti. Inşallah bir sorun yoktur