Hamile Köpek

dksahmat

ARKADAŞLAR TECRUBELİ ARKADAŞLARA SORUYORUM KÖPEKİM SUAN 36 GÜNLÜK HAMİLE ANNE KARNINDAKİ YAVRULAR KAÇ GÜNLÜK OLDUKLARINDA ANNE KARNINDA HAREKETLENİYOR BİLGİSİ VE TECRUBESİ OLAN ARK LARA SORUYOM
LÜTFEN İNT OKUYUPDA BURAYA YAZMAYIN İNT COK FARKLI VE TUTARSIZ BİLGİLER VAR

6 CEVAP

dilaraaxing

Eğer bir veteriner hekim kontrolüne giderseniz eminim orada size merak ettiğiniz her konuda yardımcı olacaklardır. Buradaki deneyimlere dayanmaktan çok, bilen kişilere sormakta fayda var.

dksahmat

İLLA PARAYA KIYIN DİYOSUNUZ YANİ

Veranifer

Evet internet aleminden gelen bilgilerin dogrulugunu teyit edemezsiniz uzman biriyle gorusmeniz en uygunu

dksahmat

BENİM YAKINIMDA 3 VETERİNER VAR 3 DE FARKLI Bİ TARİH VERİYOR O YUZDEN BURDAN TECRUBELİ BİRİLERİNE SORMA GEREKSİMİNDE BULUNDUM

dksahmat

40 DİYEN VAR 45 DİYEN VAR 55 DİYEN VAR GELDE ÇÖZ ŞİMDİ :)

dksahmat

SON ÇAGRE YASAYIP GÖRÜCEM