Köpek Aşıları

Selin5151

Merhabalarr 2 tane köpeğim var büyük ırk ve küçük ırk yeni sahiplendiğim köpeğimin aşıları yok ve daha yavru aşı fiyatına 40 tl dediler sizce uygun mu ? Bir de köpeklere kaç aylıkken aşı yaptırmak uygun olur?

3 CEVAP

Veranifer

2.5 3 aylikken baslanir ve 40 tl asidan asiya degisir ama uygun gibi bundan sonra daha bircok asi olucak yavrumuz veterinerinizle gorusun saglik durumuyla ilgili bir sorun yoksa veterinerin size uygun bir zaman verip sizi bilgilendirir

Selin5151

Teşekkür ederim :))

serayll

2.5 ve 3 aylıkken genelde yoksa çok küçğkken olmaz