Tavuklu Kedi Mamaları Hakkında

bediss

tavuklu kedi mamaları gerçekten de kedilerde tüy dökümüne sebep oluyor mu, yoksa bu bir mit mi?

5 CEVAP

Muzeyyennb

Yaz aylarin da tavuklu mama tüý dökümüne sebep oluyor diye biliyorum. Genelde kislari tavuklu mama iyi oluyor. Yaz aylarin da kuzulu mama alin veya balikli

aleyn

kediden kediye değişir aynı zamanda az bir miktarla gözlemleyebilirsiniz.

pistan32

Benim kedim tavuklu mamalar yediğinde(Kuru maması balıklı ama yaş maması ve ödül mamaları tavuklu)gözle görünür oranda tüy dökülmesi oluyor.

Balimbesiktas

evet hemde baya dökülmeye sebep oldu.

bediss

teşekkürler :)