Kedi Patisinin Kırık Yada İncinmiş Olduğunu Anlamanın Bir Yolu Varmı ?

Balimbesiktas

merhaba, sokakta beslediğim bir kedim arka patilerine darbe almış gibi sekerek yürüyor. Kırık yada incinmiş olduğu ortada ama nasıl anlayabilirim ? benden kaçtığı için veterinere götüremiyorum da, yakalamak için zorlamak istemiyorum canı acısada koşmaya çalışıyor...

nasıl iyileştirebilirim onu ?

5 CEVAP

Sutunannesi

Bence bunu sizin anlamanız mümkün değil veterinerler bile ancak film sonucu snlayabilirler. Yakalamak için zorlamaktan başka çareniz yok gibi şu an. Taşıma çantasının içerisine yaş mama koyup sonrada üzerine kapatabilirsiniz. Sokaktaki kediler bu şekilde hemen giriyorlar

Balimbesiktas

Herhangi bir öneriniz yok mu? Siz olsaniz ne yapardiniz?

Balimbesiktas

bugünde biraz yakından görme şansım oldu, kırık degilde sanki yaralanmış gibi birazdan veteriner gelecek deneyeceğiz götürmeyi.. teşekkürler

Sutunannesi

Veterinere götürebildiniz mi acaba ya da veteriner görüp ne dedi merak ediyorum :)

Balimbesiktas

malesef veteriner gelene kadar kayboldu ortadan,yarım saat aradık kediyi bekledik ancak gelmedi, taşıma çantası mama ve sevdiği tüp macunla bekliyorum,bugünde görünmedi hala gelince bişekilde kandırıp götürücem veterinere. Bulamadığımız için daha fazla bekleyemedi gitmek zorunda kaldı veteriner tabi akşama kadar bekleyelim diyemedim :) onu yakalamak çok zor olacak ama mutlaka götürücem aklım hep onda kalıyo çünkü.