Kedim Yemek Yemiyor

Merhaba! Kedim 3 aylık ve sahipleneli 1 hafta olmadı. Yoğun paraziti var diye gittik. İştahsız kesinlikle yemek yemiyor. Ben şırıngayla besliyorum. Çok halsiz. 3 gün serum takıldı. Zayıftı biraz kilo aldı. Hala çok hasta fakat yemek yemiyor. Ne yapabilirim litfen yardım edin. (Veterinere götürdüm)
Bir Anı

5 CEVAP

esma6363

Kediler genelde yaş mamaya hayır demez verirseniz bence yer

Yemiyor. Yaş mama bile yemiyor. Şırıngayla zorla yediriyorum
Onu bile yemeyi reddediyor. Zorla yediriyorum

esma6363

Hmm umarım en kısa zmanda düzelir ayrıca kedin çok tatlı maşallah allah senle beraber ömrünü sürdürmeyi nasip etsin:)

Veranifer

Kesinlikle veterinere degil bir hayvan hastanesine gidin veteriner sadece hastaligini tahmin edebilir hayvan hastanesinde teshis edilip tedavi uzerinde yogunlasilir allah yardimciniz olsun yeterince sivi aldigindan emin olun gerekirse gunde birkac kere agzina siringayla su sıkın en sevdigi yemekleri yedirmeye calisin

Veranifer

Kedinizin karninda sislik var mi sert olmayan