Kedim Yaş Mama Ödül Maması Vitamin Vs Yemiyor!

Oykukedisi

Kedime veteriner 2tanr vitamin verdi çok zayıf olduğunu ve arada sırada yaş mama ve ödül maması yemesi gerektiğini söylüyor ama kedime asla vitamin yaş mama ve ödül maması veremiyorum ne yapmalıyım?

1 CEVAP

Gul36

Yaş mama ve ödül mamalarından hangilerini sevdiğini deneyerek bulabilirsiniz. Vitamini macun şeklindeyse patilerine sürün, yalamak zorunda kalır. Zamanla da alışır.

Ayrıca sağlıklı kilo alması için besleyici bir kuru mama seçimi yapın. Bir de haşlanmış kabak, havuç ve tavuk/balık ile kendiniz evde mama hazırlayabilir, ek olarak ev yoğurdu verebilirsiniz.