Kedim Geceleri Bacagıma Ve Ayağıma Saldırıyor Neden ?

TulayERTEN

Merhaba ;

Kedim 4 yaşında önceden de geceleri tam yataga geçtiğim zaman başucumda bekler uygun bir zamanını bulduğunda yuzume nereme denk gelirse atlar kaçardı bazı zamanlarda yüzümü , kaşımı , gözümün kenarında çizip kanattı son zamanlarda bu atlama huyundan vazgeçti ama bu seferde gece , sabaha karşı ayağıma yada bacağıma nereye denk gelirse saldırıp kaçıyor , bu saldırmalar o kadar şiddetli ki kanıyor , yara haline geliyor. Artık uyuduğum odaya almamayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun..

2 CEVAP

pasaemine

Aynı sorun benim yavru kedimde de var ben kızıyorum arada canını avutmayacak kadar hafifçe vuruyorum bağırıyorum ama hala yapıyor artık yüz vermemeye çalışıyorum

TulayERTEN

Zor bir süreç belki yavruyken egitilebilir en azından ama 4 yaşında bir kediye nasıl eğitim verilir , Sürekli götürdüğüm veterineri aradım bugün ya psikolojik yada bir hastalık olabilir getir bakalım dedi en olmadı öyle yapacağız..