Dışkı Tahlil Ve Karma Aşı Fiyatları ?

Melisaruk

Oğlumda corona virüsü olma ihtimali var. Dışkı tahlil ücretlerini bilen birileri var mı? Ayrıca yarın karma aşısını olacak. Onun da fiyatını bilen var mı?

9 CEVAP

dollfacepersian

Corona virüsü testi dışkı ile değil kan ile bakılıyor ve ben sadece Corona kit testi için 70 TL odemiştim, aşı fiyatını hiç hatırlamıyorum maalesef

Melisaruk

Güncel

Scot

Karma asisina 40 tl veriyorum ben.daha dogrusu herbir asi 40 tl

emrezrtrk

Vallahi ben 55 tl olrakak gittim 5 ay sonra veteriner zam yapmış 70 tl olmuştu her yere gire fiyatlar değişiyor

Scot

Ben her zaman 40 tl oduyorum butun asilarin tanesine.cogu yere gore uygun geldi o yuzden tercih etmistim

karma aşılarının her bırıne 30 tl ödüyorum

Melisaruk

Kan testi yapıldı ve kan değerleri çok düşük çıktı. 1 hafta antibiyotik tedavisi gördük ve sadece kan değerleri normale döndü. İshal ve kan devam etti. Şimdi başka veterinere gidiyoruz dışkı tahlili yapılıp corona virüsü veya taşıyıcısı olup olmadığına bakacağız dediler. Kan tahlilinden kesin belli olmuyormuş. Fiyatlar ortalama olarak makulmüş. Teşekkürler arkadaşlar.

Scot

Gecmis olsun