Kedimin Mamasi Bitti Ve Evde Et Veya Balık Yok Ne Yapabilirim?

tippaa

Siparis verdim ama mamasi gelmedi bir türlü ND kullanıyorum o yüzden dışarıdan başka mama da almak istemiyorum gelene kadar nasil idare edebiliriz? Yarim paket yas mamasi var o sekilde yerse ishal olmasindan da korkuyorum :(

6 CEVAP

tippaa

Çok teşekkür ediyorum cevaplar için :)

Castielthecat

Probiyotik yoğurt, kaşar, tuzsuz ton balığı, labne gibi evdeki şeylerle idare edebilirsiniz bence, umarım maması hemen gelir kuzucuğun :)

Scot

Yogurt ishal yapti benim kedimi.haslanmis tuzsuz makarna ver benim kedim bayiliyor bende yaptigim zaman 3 tane felan veriyorum

felishuman

Bulgur, patates, havuç, kabak bunları haşlayıp verebilirsin ben tavuklu versiyonunu yapıyorum ama siz bu şekilde idare edebilirsiniz maması gelene kadar:) Makarnayla da yapılabilir aynısı. Yumurta sarısı, peynir ve yoğurt da verebilirsiniz benim aklıma gelenler bunlar:)

Veteriner hekim Mehmet Koç YouTube kanalında kediler ve köpekler için mama tarifleri bulunuyor onlardan hazırlayabilirsiniz ben yaptım çok seviyolar

zhrsntrkl

Merhabalar,maması gelene kadar yoğurt,tuzsuz peynir,yağı iyice süzülmüş ton balığı,ayran gibi şeyler verebilirsiniz,minnoşunuz afiyetle yiyecektir:)..