Tüy Dökümü İçin Tavsiye

Simbat

Merhabalar. 10 Aylık Erkek kedim aşırı tüy döküyor. Daha önce kullandığınız ve önerebileceğiniz vitamin, ilaç tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

8 CEVAP

felishuman

Veterinere kontrol ettirmenizi değerlerinde bir sıkıntı varsa veterinerinizin önereceği vitamin ya da ilaçlarla direkt soruna yönelik takviye yapmanızı öneririm

Scot

Sarimsak mayasi oneriyorlar bi bakin isterseniz.bide taramak gerek duzenli tabi

Scot

Etkisini gostermesi 1 ayi anca bulabiliyormus

Heiter

Kaliteli mama kullanımını, düzenli taramayı ve Gimcat Multivitamin'i tavsiye ederim.

friolera

merhaba, bende ayni sorunu yasiyorum, bizim sorunumuzun nedeni cilt kuruluguymus, veterinerimiz bir cesit hazir yag karisimi ve d vitamini takviyesi tavsiye etmisti, cok da iyi gelmisti, belki sizde de benzer bir durum vardir veterinerinize cilt kurulugu ihtimalini sormanizi tavsiye ederim

Balimbesiktas

mama olarak ne kullanıyorsunuz ?

Simbat

Düzenli tarıyorum ama bayağı döküyor. Birkaç vitamin var satılıyor özellikle B vitamini ama hangisi işe yarar bilemedim.

Simbat

Orijen çat kitten kullanıyorum. Sanırım gidicez veterinere