Kedim Ne Yapıyor Olabilir?

Tikih

merhabalar smokin ve chincilla kırması erkek bir kedim var . onu dişi kedilerle yan yana getirdiğimiz zaman dişi kedilerin üstüne çıkıp ensesini ısırıyo birde sürekli arkasında dolaşıyor. dişi kediler üstüne çıkmasına izin vermiyorlar ne yapıyor olabilir

10 CEVAP

Bilgeylmz

Ciftlesme dobemi gelmiş ciftkestirmeniz gerekiyor dişinin sirtinda durup ensesini issirmasi serplerini disiyle bulusturma hareketidir.

Bilgeylmz

" sprermlerini"

Bilgeylmz

Ciftlestirecekseniz kizginlik doneminde olan bir dişi ile bulusturmaniz gerekiyor. Kisirlaştiracaksaniz coktan zamanı gelmiş

Bilgeylmz

Ama kediniz çok genç ciftlesmesi icin 1 yaşinin doldurmasi gerek

Bilgeylmz

Hayır sakın!!! 4.5 aylik kedi ciftesmez. Erkek kedi en az 10 aylık olmasi gerekiyor bence. İnternete alo veteriner yazarsaniz veterinerlerle konuşabilirsiniz. Onlar size anlatır. Ben erkek kedilere pek hakim değilim. Kedim dişi cünkü.

Tikih

teşekkür ederim bilginiz için fakat erkek kedim 4,5 aylık kızgınlık için erken değilmi

Bilgeylmz

4,5 mu? Benim kedim 1 yasindayken girdi. Sakin ciflestirmeyin. Kızirlastirmak icin de cok küçük bence ya. 2 ay daha bekleyio kisirlastirin

Tikih

çiftleşirse ne olur

Tikih

çiftleşirse ne olur

Tikih

tşk ederim çok sağolun