Köpek Mama Tavsiyesi

sinza

Merhaba, 2 yasinda bahcede yasayan çoban kopegimiz icin mama tavsiyenizi bekliyoruz..
Ev yemekleriyle beslendi hic mama yemedi ilk defa kuru mama verecz. Fazla butcemiz yok.
Trendline Biftekli Yetişkin Köpek Maması 15kg nasil?

3 CEVAP

sinza

..?

septikbaykus

Evde yapacağınız tavuk vs çok daha iyidir trendline isimli mamadan. İnanın kötü mama. tamam en kalitelisini almayında en azından golosi alın

sinza

Cevbiniz icin tesrkkrler.. evde surekli yapamiyorz, pratk ve besleyici olsn die mama almk istedik.Reflex marka onerdiler ? Bu marka skinti cikarirmi ilerde?