Erkek Kedi Dişiyi Kovalıyor?

Bilgeylmz

Merhaba kedilerimizi ciftlesmeleei icin bir araya getirdik. Disi ve erkek de kızanda. Onceden birbirlerine yaklasmazlardi ama simdi erkek kedi dişinin pesinden geliyor nereye giderse. Ama disi izin vermiyor. 2 si de deneyimsiz. Bu soylenen gibi aşk oyunu mu?

3 CEVAP

KediliBaba

Hayvanlarda çifleşme içgüdüseldir deneyim lafını kullanmanız mantıksız!dişi döneminde değildir isterlerse çifleşirler siz niye panikliyorsunuz haldır haldır sorular soruyorsunuz çifleşmese ne olurki?

Bilgeylmz

???

Tikih

Demek şimdi dışı istemiyor.ama erkek onun peşinden geliyorsa dışı istemeseler ciftleşecektir.