Fikirlerinız

Kedim ben dısarı cıkmam gerektıgınde benı bırakmıyor sureklı ustume atlıyor pesımde 2 3 saatliğine bi yere gidiyorum geldiğimde yüz cevirıyor kucagıma alıyorum aglamaya basılıyor nababılırim sizce

9 CEVAP

Tikih

Benim kedimde malesef böyle . Ben yanına arkadaş alınca bu huyu geçti fakat alışma süreci biraz zor oldu . Bu arada esmbrk33 burası sizin kanal tanıtım yeriniz değil ! Lütfen hayvanlarla alakalı bu siteye reklam , kanal tanıtımı vb. Şeyler yazmayın

KediliBaba

Kediler küsmez bu sizin algınız 2 . kedi sorun olmucaksa alın sıkılmaz.

Sudeckmkc

İkinci kedi almanız sorunu çözer gibi

onurtemiz

Bir süre sonra alışır. Evde ışığı açık bırakın terk edildiğini düşünmesin ya da TV yi. Gelince de ona yaş mama- macun- ödül çubuğu verin ki (gidip gelmese yiyemeyecektim ) diye düşünsün

cakil19921

Bence ona bir arkadas all

cakil19921

Evde yanliz kaldigi icindir arkadasi olursa boyle olmaz

Sizi çok seviyor olmalı

Artık ogluma arkadas aramanın vakti geldi :)

Olabilir aslında deneyecegım