Kedi Ve Mantar

Sedaegeths

Kedim iki aylik ve aldigimda mantari vardi veterinere goturdum iki gun boyunca aşı vuruldu 2 gun ara gectikten sonra tekrar veterinere gittim ve mantarin kediden dusecegini soylediler suanda kabuk bagladi mantar ben de koparmayi denedim aslinda ceksem tamamen kopucak ama kabugun altinda yara var napmaliyim sirke suruyummu kabugun yarisi acilmis durumda

1 CEVAP

Kubrakitty

Ben kedim yaklaşık 1 aylık ve mantar oldu veterinerimiz aşı yapılamayacak kadar küçük olduğunu söyledi ve krem verdi. Şu an 3.günümüz ve kremleri düzenli olarak sürüyorum. Sizin sorduğunuz konu hakkında bir bilgim yok fakat kabuğu elinizle kaldırmamanızı tavsiye ederim nihayetinde kabuk tutan yara iyileşiyor demektir ve elinizle soyduğunuz takdirde yara tekrar açılacaktır.