Tatile Gidicem Ama Kedimi Yanımda Götüremiyorum

MinelG

Arkadaşlar 8 gün tatile gidicem ama 8 saatlik yol olduğu için kedimi götüremiyorum.10 dakikalık veterinere giderken bile tüyleri her yerde uçuşuyor çok stres yapıyor deli gibi miyavlayıp nefes nefese kalıyor.Anahtarı komşuma vericem her gün gelip mamasını suyunu koyacak ama kedim biraz yabani.Aile dışındaki insanlara tıslıyor çok zor alışıyor.Daha önce 1 gün bile evde yalnız kalmadı o yüzden endişeleniyorum.Kendini sevdirmeyeceğini biliyorum başkasına o yüzden 8 gün boyunca çok sıkılacak.Neler yapabilirim daha kolay geçmesi için bu sürecin? Daha önce böyle şeyler yaşayanların önerileri varsa lütfen yazabilir mi :)

5 CEVAP

Scot

Benim arkadasimda kedisini bi tanidigina emanet etti kontroledip mamasini vermesi icin.2. Gun kizin suratina atlayip saldirmis cok kotu.keske tanidigi zarar vermeyecegini bildigin biirne birakabilseydin

Scot

Oyuncaklarini cogaltin.degisik oyuncak olursa onlarla oynar.yukardan bisey sallandirin ben sandelyeme yumak asmistim surekli ona pati atip oynuyordu.en azindan daha az sıkılir

AyseBerraAydin

Buranın yararı olur belki :)

MinelG

Daha önce gördüğü biri ama yine de ona yaklaştığı zaman tereddütte kalıp bazen toslayabiliyor.Diğer arkadaşlarım da kedileri pek sevmiyor :( o yüzden yapacak başka bir şeyim yok.Oyuncak alternatifi yaratacağım bol bol.

MinelG

Cook teşekkür ederim 10 gün bu şekilde bıraktığını okuyunca içime su serpildi :)