Kedim Parmağımı Emiyor

AyseBerraAydin

Kedim 7 haftalık ve her fırsatta parmak emmeye bayılıyor. Parmağımızı çekince deliye dönüyor resmen. Sizce bu normal mi ? Bence hiç değil :D Yine de sormak istedim.

8 CEVAP

Tikih

annesinden erken mi ayrıldı ? eğer erken ayrıldıysa normal. büyüdükçe geçer

AyseBerraAydin

Evet 3 haftalıkken veterinerden aldık biri sokaktan bulup bırakmış sağolun :)

Tikih

bir şey değil çok tatlıymış

AyseBerraAydin

Sağolun

Muzeyyennb

Normal bir şey ama çokta bunu yapmasina izin vermeyin ;)) onun yerine biberon vermeyi deneyin en azindan parmagniizi birakirr.

AyseBerraAydin

Teşekkürler :) Çok seviyor ama emmeyi herşeyi emiyor kendi patileri dahil :)

AyseBerraAydin

Tamamdır artık o rahat parmak emmeli keyifli günler bitti Obiş için :)

Muzeyyennb

haha :)) cok sevimli.. Yinede fazla alıştırmayin :))