Halıya Tuvaletini Yaptı

Ssedamiyav

3 aylık erkek kedim kum kabı temiz olmasına rağmen tuvaletini halıya yaptı ve sürekli normal miyavlaması dışında miyavlıyor

11 CEVAP

Tikih

bu normal değil.hani çişini yapsa anlarımda kaka biraz garip.dışkısı ishal gibi mi

Ssedamiyav

Hayır ishak değildi, gayet normaldi

Muzeyyennb

Bir sorun mu var acaba? gun icerisinde gozlemleyin. o zaman anlarsiniz

KediliBaba

Kuma gidiceği sırada kapı kapalı ise kaza olmuştur.Bir kereye mahsustur belki :)

Ssedamiyav

Gözlemliyorum ama hiçbir sorun yok normal uykusu, oyunu, yemeği hepsi aynı devsm ediyor

Veranifer

Belki sizi cezalandirmak icin yapiyordur bslki de kakasini tutamamistir gozlemleyin baska cis kaka farkli yere yapma gibi bir durumla karsilasirsaniz mesela cisi tuvaleti geldiginde bir anda tuvalete kosma durumu gibi tutamama durumlari veterinerle gorusun

00ozlm00

Eğer bu aralar onla ilgilenmiyorsanız olabilir.

KediliBaba

Benim bir zamanlar bir kedim vardı ailemle yaşıyordum ben tatile gidince kedim tabi ailemle kaldı geldiğimde aynısını ayakkabımın içine yaptı bilmiyorum ama duygusal bir msj sanki..

Ssedamiyav

Kapının açık olduğuna eminim. Annem babam falan da sürekli dikkat eder anlayamadık

Ssedamiyav

Tamamdır çok teşekkür ederim

Ssedamiyav

Ben de tatile gittim ve ailemle kaldı 1 hafta, bu yüzden olabilir doğru