Eve Kedi Almak İstiyorum

Ben eve kedi almak sahiplenmek istiyorum ama hem okuyorum hem çalışıyorum doğal olarak bir süre evde yokum sizce yalnız kalabilir mi evde? Yoksa almamak daha mı iyi olur?

3 CEVAP

dollfacepersian

Canlı bir hayvan alıyorsunuz, evi dağıtabilir, koltuklarınizi tirmalayabilir, bir sıkıntısı olduğunu ortalığa kusup tuvaletinin yapabilir. Bu tür şeylere çok önem veren biriyseniz kedi sahiplenmekten vazgeçmeniz kedi içinde sizin içinde en iyisi olacaktır

Scot

Kalabilirler.sikinti olucagini sanmiyorum

Evi dağıtır mı acaba ?