Görürseniz Lütfen Söyleyin

Tikih

arkadaşlar bu yazıyı ankarada oturanlar için söylüyorum.geçen vicdansızlar diye yazmıştım.diğer iki yavru kedi hala bulunamadı.eğer ankara batıkent tarafında siyah beyaz yeşil gözlü bir kedi bulursanız nolur haber verin.telefonunmu yazamıyorum kontür yok eğer bulursanız mesaj yazın.diğer yavru ölü diyorlar.ta sirenin dışında cesedini bulmuşlar.tek bu yavru kaldı.resimlerini bulunca berlin(kedinin ismi)adlı bir soru sorup resmini koyucam

1 CEVAP

Tikih

arkadaşlar kediyi görmeseniz bile kayıp ilanı mı veriyim yoksa 1-2gün bekliyimi.diğer 2kardeşi de çok kötü bir şekilde öldü.