Kedime Market(Hazır)Yoğurdu Mu Vermeliyim Ev Yapımı Yoğurt Mu?

Incikhn

Anket

Market(hazır)
(1 oy)
Ev yapımı
(9 oy)
Toplam (10 oy)

Kediler için sade yağsız yoğurt çok faydalıymış peki kedime market(hazır)yoğurdu mu vermeliyim yoksa ev yoğurdu mu

7 CEVAP

yucelert

Ev yoğurdu

Muzeyyennb

Tabiki ev yoğurdu.. Katki maddesi vs yok. :))

Incikhn

Ama ev yoğurdu yağlı olmuyor mu

Muzeyyennb

Ama market yogurdunun içinde de bilmediğimiz katkı maddeleri var :((( en iyisi ev yoğurdu bence

Scot

Ev yogurdu verdim benim kedim ishal oldu.hazir yogurt hic vermedim zaten.

Gul36

Ben gün aşırı ev yoğurdu veriyorum, herhangi bir sorun yaşamadık. Her kedide aynı etkiyi yapmaz, o yüzden gözlemleyip karar vermek gerek. Market yoğurdu vermeyin.

felishuman

Market yoğurtları bizim için bile zararlı, kedilerin sindirim sistemi bizimkinden daha hassas olduğu için onlara çok daha fazla zarar verebilir. Bu yüzden ev yoğurdu:)