Cevap Verin Lütfen

Anket

Sinirleniyor
(0 oy)
Mutlu oluyor
(0 oy)
Sevgısını gosterıyor
(9 oy)
Toplam (9 oy)

Kedimi opuyorum kedimde operken optukden sonra dudakları yalıyor yuzumu gozumu burnumu Sizce bir zarari varmi kedimın yalamasi iyi birsey mi? Ne anlaöa gelıyor

3 CEVAP

Gul36

İyi bir şey tabii ki. Öpücüğünüze o şekilde karşılık veriyor. Kedinin yalaması sizi ailesi kabul ettiği anlamına gelir. Ayrıca araştırmalarda kedilerin dilinin biz insanlarınkinden bile temiz olduğu bulunmuş, bu yüzden size hiçbir şey olmaz, endişelenmeyin. Bir de bazen siz onu öperken burnunuzu, dudaklarınızı hafifçe ısırabilir. Bu da kedi öpücüğüdür. :)

Muzeyyennb

Yaa :))) bence bu sevgi göstergesi. Sorun olmaz diye düşünüyorum :)

Evet ısırıyor hafıf