Kedim İle Nasıl Daha İyi Anlaşırım

gofretx

Kedim beni sevmiyor gibi ve ablam da ona iyi davranmadığımı söyledi ne anlamda söyledi bende bilmiyorum sanırım çok oksamadigim veya ilgilenemedigim için

2 CEVAP

Gul36

Kedinizin sizi sevmiyor olabileceğini nereden anladınız? Onunla bir gününüzü anlatır mısınız? Gün içinde sık sık okşayıp konuşuyor musunuz mesela? Zamanınız olmasa da, evde çok uzun süreler duramıyor olsanız da hatırı sayılır bir müddet ona sevgi vermelisiniz ki o da size aynı şekilde karşılığını versin. Oyun oynatmalısınız ki sizi benimsesin, tanısın. İyi bir şeyler yaptığında okşayıp öperek ödüllendirmelisiniz. Onun yanında olduğunuzu, değer verdiğinizi, sevdiğinizi hissettirmelisiniz. Sevdiği yemekleri vermeli, yerken bazen yanında oturmalısınız ki sizi sevdiği şeyle ilişkilendirsin. Bazı kediler kucak kedisi değildir, sık sık okşanmaktan da hoşlanmayabilirler ama her kedinin bir zayıf noktası vardır mutlaka. Onu bulun. Zamanla göreceksiniz nasıl değişecek. Her canlı sevgiyle büyür, sevgiyle sağlıklı kalır. Ona ihtiyacı olan ilgiyi gösterin, o da size kat kat fazlasıyla sevgi versin. :)

cakil19921

Aynen istediği zaman onun yanında olun oyun oynayın ama ben tek kalmak istiyorum derse yalnız bırak onunda rahatlamaya ihtiyacı var